Ön Keşif ve Çatı Fiyatları

 

Yaptırmak istediğiniz çatı bakım ve tamir işleri ile ilgili olarak yeterli bilgi verdiğinizde ön fiyat verilir. Bu fiyat yapanı ve yaptıranı bağlamaz. Kesin fiyat işe bakıldıktan sonra verilir.

 

Aşağıda gösterilen örnek formdaki bilgileri (yaptırmak istediğiniz işleri) özet olarak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. veya 0312 269 63 15 nolu telefon&faks’a ilettiğinizde size en kısa zamanda ulaşılarak ön fiyat verilir.

 

Çatı İşleri Detayları:

 

1-Binanın

 

a) kattaki daire sayısı:… b)Binanın yaşı:…… c) Binanın kat sayısı:…..

 

2-Çatı kaplamasının

 

 

a) Çıta üzeri kiremit:….. b) Tahta üzeri kiremit:…... Olduğu belirtilmelidir.

 

3-Bina çatısında yaptırmak istedikleriniz özet olarak;

 

A)Bakımı: Kiremitlerinin kontrol edilmesi, kırıkların değiştirilmesi, çatı oluklarının temizlenmesi delik ve çatlakların silikon veya lehimle tamiri, baca saçlarının kontrol edilmesi delik ve çatlakların silikon veya lehimle tamiri.

 

B) Bakım ve Tamiri: Kiremitlerinin kontrol edilmesi, kırıkların değiştirilmesi, çatı oluklarının temizlenmesi delik ve çatlakların silikon veya lehimle tamiri, baca saçlarının kontrol edilmesi delik ve çatlakların silikon veya lehimle tamiri. Bu işlemlerin dışında mevcut bacaların sıvasının tamiri, aydınlık ve havalandırma bacalarının sıvalarının tamiri, kırılmış baca ve küpeştelerin onarımı.

 

C) Çatı Aktarımı: Mevcut çatının kiremitlerinin komple kaldırılır. Çatı karkasında yapılması gereken güçlendirme ve tamiratlar yapılır. Ayrıca Bakım ve tamir işlemlerinde yapılan baca, aydınlatma ve havalandırma sıvalarının tamiri, oluk ve baca saçlarının tamiri (istenirse oluk ve saçlar komple değiştirilir). Baca ve küpeşte tamirlerinin yapılması. Bu işlemler bittikten sonra kiremitin altına tekniğine uygun telisli jüt serilir ve yine tekniğine uygun kiremit döşenir. Mahyalar üzerine betonlu harç yapılır. Uygulama anında ortaya çıkan atık malzemeler çuvala konup çöpe atılır.